میلاد راسخ، با زمینه تحصیلی کارشناسی ارشد بهینه‌سازی سیستم‌ها از دانشگاه صنعتی شیراز، همیشه به دنبال یادگیری و به‌روزرسانی دانش خود بوده است. او در طول مدت تحصیل، فراتر از کتب و دروس دانشگاهی پیش رفته و به نوشتن مقالات علمی پرداخته است.
او  معتقد است که منابع انسانی یکی از مهم ترین بخش های هر کسب‌وکاری است و نقش کلیدی در موفقیت آن دارد. به همین دلیل، تصمیم گرفت به طور تخصصی در این حوزه فعالیت کند.
میلاد دوره های آموزشی مختلفی در زمینه مدیریت منابع انسانی را در داخل و خارج از کشور گذرانده و همچنین با شرکت‌های بزرگ و معتبر در این زمینه همکاری داشته و تجربیات متعددی را به دست آورده است. از مشارکت با مشاورین کسب‌وکار تا همکاری با شرکت گلرنگ، وی در امور جذب و استخدام، آموزش و بررسی عملکرد منابع انسانی فعالیت‌های موثری داشته است.
به علاوه، وی با نگارش دو کتاب در زمینه مدیریت منابع انسانی، یعنی «مدیریت منابع انسانی: راهنمایی ساده و کاربردی برای مدیران غیر منابع انسانی» و «مهارت‌های کلیدی مدیریت منابع انسانی»، سعی در ارتقاء دانش و آگاهی‌ در این حوزه را داشته است.
در اواخر سال 1401، وی اکادمی منابع انسانی میلاد با هدف آموزش و مشاوره در زمینه منابع انسانی برای مدیران و کارکنان سازمان‌ها تاسیس  نموده و  با برگزاری دوره‌های متنوع، در به اشتراک‌گذاری تجربیات و دانش خود نقش موثری دارد. همچنین برای اولین بار در ایران خلاصه کتاب‌های تخصصی منابع انسانی در این اکادمی ارائه شده است.

شماره تماس

09221783909